Samonafukovací karimatky

Červená samonafukovací karimatka Yate Contour

Samonafukovací karimatka Countour od výrobce Yate je vzhledově upravenou verzí oblíbeného modelu Trekker a nabízí perfektní funkční vlastnosti. Těšit se můžeme na precizní zpracování, dobrou kvalitu materiálu, pohodlí a dlouhou životnost. Určitě vás nadchne i její pěkná barva a jemný nenápadný vzor. Dostatečnou izolaci a měkké lůžko zaručuje odlehčené jádro s WarmZone. Více kvalitní pěny znamená ještě lepší izolaci.

Cena v době recenze: 1 440 Kč

Lehká a skladná Husky samonafukovací karimatka Flake 3,5mm

Záruka pohodlného spánku venku v přírodě? Tou je samonafukovací karimatka Flake značky Husky s tloušťkou 3,5 cm. Poskytuje dostatečnou izolační vrstvu a komfort při ležení. Nebude vás nikde nic tlačit a nezaskočí vás vlhkosti ani chlad od země. Navíc je opravdu skladná, lehká a praktická. Váží pouze 980 g a v rozloženém stavu měří 180 x 58 x 3,5 cm. Po sbalení má rozměry 30 x 17 cm, takže se dobře vejde do batohu, tašky nebo do kufru auta.

Cena v době recenze: 1 590 Kč

Samonafukovací karimatka rozkládací pro 2 osoby

Jezdíte na výlety ve dvou nebo máte rádi kolem sebe při ležení hodně místa? Pak vás určitě nadchne samonafukovací karimatka určená svými rozměry hned pro dvě osoby. Díky tloušťce 2,5 cm poskytne dostatečné pohodlí i izolaci a nebude vám chladno od země. Jak si připravit komfortní lůžko? Stačí povolit ventil, nemusíte nic nafukovat, karimatka se nafoukne sama. Celý proces trvá zhruba 5 minut.

Cena v době recenze: 815 Kč

Samonafukovací karimatka z plné pěny Pinguin Nomad 75

Pohodlná samonafukovací karimatka Nomad 75 od značky Pinguin se stane vaším věrným společníkem na cestách, výletech, túrách a při kempování. Disponuje nejmodernější konstrukcí ze speciální pěny TPU s tvarovaným povrchem, horizontálními dutinami a laminací. Po otevření nylonového ventilu se sama nafoukne, vyfouknutí probíhá zároveň s jejím složením.

Cena v době recenze: 1 672 Kč

Levná samonafukovací karimatka 2,5 cm

Hledáte ideální podložku pro kempování a spaní v přírodě? Samonafukovací karimatka o tloušťce 2,5 cm vás jistě nadchne. V čem tkví její kouzlo? Po povolení ventilku se sama během 5 minut nafoukne a poskytne komfort při ležení na tvrdé či nerovné zemi. Obrovskými výhodami jsou i skladnost a velmi nízká hmotnost, vždyť tato karimatka váží pouze 0,9 kg. Oproti klasické karimatce má výhodu v trvanlivosti, větším komfortu a skvělé izolaci.

Cena v době recenze: 449 Kč

Dětská samonafukovací karimatka Outwell Batboy

Kempujete rádi a přespáváte venku i se svými dětmi? Pořiďte jim vlastní samonafukovací karimatku. Uvidíte, jak je to bude hned bavit ještě o něco více a navíc se nebudete muset bát, že nastydnou do země. Samonafukovací karimatka OutwellBatboy výborně izoluje, zároveň je komfortní pro všechny malé táborníky a dobrodruhy. Dětem dělá radost i motiv netopýra na této karimatce, která je lehká, skladná a rychle sbalitelná do přenosné tašky s kompresními popruhy.

Cena v době recenze: 579 Kč

Maskáčová samonafukovací karimatka Trimm Hiker 2,5 cm

Samonafukovací maskáčová karimatka je ideální, společníkem pro kempování a spaní v přírodě. Chybí vám venku komfortní lůžko a dostatečná izolace proti chladu od země? S karimatkou TrimmHiker o tloušťce 2,5 cm už tomu tak nebude. Její rozměry jsou 183 x 51 x 2,5 cm a poskytne komfort v každých podmínkách. Provedení je odlehčené, hmotnost výrobku je pouze 850 g.

Cena v době recenze: 824 Kč

Šedá samonafukovací karimatka Husky Felt 1,4

Nevyhovuje vám klasická karimatka? Zkuste tu samonafukovací. Karimatka Felt z řady Economy je to pravé pro pohodlné spaní v přírodě. Díky odlehčení a výjimečné skladnosti se vejde do každého batohu. Poskytuje izolační vrstvu o tloušťce 1,8 cm a pro použití je připravena za chvilku. Při přípravě na ležení stačí povolit ventil, karimatka se během několika minut sama nafoukne. Vyrobena je ze speciální polyesterové hmoty EVA s RipStop úpravou.

Cena v době recenze: 469 Kč

Extra velká samonafukovací karimatka

Velká samonafukovací karimatka poskytne dostatek místa k ležení a pořádnou porci pohodlí. Má extra tloušťku 5 cm a rozměry 198 x 62,5 cm. Vhodná je na kempování a výlety do přírody, kde její komfort náležitě oceníte. Její příprava k provozu není vůbec náročná. Stačí povolit ventil a karimatka se nafoukne sama během pěti minut. Jak je to možné? Vyrobena je z pórovité hmoty, jejíž otevřené póry samy nasají dostatečné množství vzduchu.

Cena v době recenze: 776 Kč

Lehká a sbalitelná samonafukovací karimatka Pinguin Peak 25 Short

Samonafukovací karimatka Peak 25 Short od značky Pinguin vám umožní pohodlně ležet i v ne zcela příznivých podmínkách a na tvrdé zemi. Kromě toho, že se na ní příjemně spí, výborně tepelně izoluje. Využijete ji při vašich výletech do přírody a všude tam, kde ke spaní nemáte k dispozici klasické lůžko nebo matraci. Tato karimatka má zkrácenou délku, je lehká a skladná. Uvidíte, že se okamžitě stane nedílnou součástí vaší outdoorové výbavy.

Cena v době recenze: 696 Kč

Komfortní samonafukovací karimatka

Samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem je určena pro velmi pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení se nafoukne polštářek a dál stačí povolit ventil a větší plocha karimatky se sama během cca 5-ti minut nafoukne. Je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku.

Cena v době recenze: 585 Kč

Modrá samonafukovací karimatka s nafukovacím polštářkem

Samonafukovací karimatka v tomto provedení je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku.

Cena v době recenze: 445 Kč